Logo
Wydrukuj tę stronę

Region: Uwaga na dzikie zwierzęta na drodze!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Tylko w przeciągu kilkunastu godzin policjanci biłgorajskiej komendy odnotowali trzy zdarzenia drogowe ze zwierzętami. W dwóch przypadkach pod samochód wtargnęła sarna, a w jednym dzik. Na szczęście kierujący nie odnieśli obrażeń.

- Wczoraj około godziny 17:40 przez miejscowość Luchów Górny przejeżdżał fiatem 43 – latek. W pewnym momencie wprost pod koła wskoczyła sarna. Dwie godziny później w identycznej sytuacji znalazł się 25 – latek, który jechał audi przez Hedwiżyn. Natomiast dzisiaj po godzinie 6:00 rano pod koła ciągnika siodłowego marki Scania kierowanym przez 35 – latka, który jechał przez miejscowość Wola Mała wtargnął dzik. Na szczęście kierujący nie odnieśli w tych zdarzeniach obrażeń, w przeciwieństwie do zwierząt - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o wzmożoną czujność i rozwagę, zwłaszcza w rejonach dróg biegnących przez odcinki leśne. Kolizja z sarną, dzikiem czy łosiem może zakończyć się tragicznie nie tylko dla zwierzęcia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl