Pijany jeździł ulicami Zwierzyńca

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierowca volkswagena w organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu. Dzięki informacji przekazanej przez innego uczestnika ruchu został zatrzymany przez policjantów ze Zwierzyńca na jednej z ulic miasta.

- W piątek dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w stronę Zwierzyńca ciemnym samochodem jedzie prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca. Dyżurny zgłoszenie przekazał policjantom ze Zwierzyńca. Mundurowi natychmiast zareagowali. Opisywany samochód zauważyli na jednej z ulic Zwierzyńca. Kierującego nim mężczyznę zatrzymali do kontroli drogowej. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział pijany 39-latek z gminy Adamów. Badanie alkomatem, wykazało w jego organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. - informuje Dorota Krukowska –Bubiło z zamojskiej policji.

39-latek wkrótce przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za tego typu przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat oraz obowiązek zapłaty na wskazany cel określonej kwoty, która może wynieść nawet 60 tysięcy złotych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us