Logo
Wydrukuj tę stronę

Na drzewie zawiesił pętlę, a w ręku trzymał nóż. Policjanci uratowali desperata

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

58-latek próbował targnąć się na własne życie. Mężczyzna w lesie zawiesił na drzewie pętlę, a w ręku trzymał nóż. Desperata obezwładnili policjanci. Jak się okazało, 58-latek w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem.

- Dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące 58-letniego mężczyzny, który na terenie gminy Żółkiewka zamierza targnąć się na własne życie. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna znajduje się w kompleksie leśnym. Pełniący tego dnia służbę na stanowisku dowodzenia nadkomisarz Andrzej Kafarski natychmiast skontaktował się z sołtysem, który bardzo dobrze orientował się w terenie i pomógł ustalić, gdzie znajduje się desperat. Jednocześnie we wskazane miejsce skierował policjantów. Funkcjonariusze zdążyli w ostatniej chwili, mężczyzna na gałęzi powiesił już sznurek z pętlą, a w ręku trzymał nóż grożąc, że zrobi sobie krzywdę. Policjanci błyskawicznie obezwładnili desperata i wezwali na miejsce służby medyczne - relacjonuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Jak się okazało mieszkaniec gminy Żółkiewka w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl