Reklama

Bez kasku ale z promilami

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

38-latek jechał motorowerem bez kasku ochronnego. Podczas policyjnej kontroli wyszło na jak, że jest pijany, a pojazd nie ma badań technicznych.

- Wczoraj po godzinie 16:00 w miejscowości Ruda Solska policjanci biłgorajskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. 38- letni mieszkaniec gminy Biłgoraj jechał jednośladem bez „kasku” na głowie. To jednak nie jedyne jego przewinienie, bowiem po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W dodatku po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych. - wylicza Joanna Pilarska z biłgorajskiej policji.

Teraz oprócz wysokich konsekwencji finansowych, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Kolejny raz apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us