Reklama
Reklama

Nieszczęśliwy wypadek podczas prac w lesie. Nie żyje 40-latek

foto: Policja foto: Policja
Podczas prac związanych z wycinką, 40-latek został przygnieciony przez drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Tragiczny wypadek wydarzył się wczoraj w miejscowości Pawłówka, w powiecie tomaszowskim.

- Wczoraj przed południem dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pawłówka (gmina Rachanie), w lesie miał miejsce nieszczęśliwy wypadek. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 40-letni mieszkaniec gminy Bełżec, podczas wykonywania prac związanych z wycinką, został przygnieciony przez drzewo. Pomimo podjętych czynności ratunkowych przez świadka zdarzenia oraz przybyłe służby, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 40-latek poniósł śmierć na miejscu. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac związanych z wycinką drzew.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us