Reklama
Reklama

Kłótnia zakończyła się pobiciem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do kłótni doszło podczas przejażdżki samochodem. Młodzieńcy kontynuowali spór po wyjściu z auta. Ostatecznie 19-latek uderzył o rok starszego kolegę. Pokrzywdzony wymagał pomocy medycznej, trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Brody Małe.

- Okazało się, że czterech znajomych wspólnie podróżowało volkswagenem jednego z nich. Nagle w aucie doszło do kłótni pomiędzy 20-latkiem i jego o rok młodszym znajomym. Sprzeczkę kontynuowali na zewnątrz po zatrzymaniu samochodu. Nagle 19-latek uderzył poszkodowanego pięścią w twarz. Obrażenia, jakich doznał poszkodowany wymagały pomocy medycznej, został przewieziony do szpitala. Nietrzeźwy agresor został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Wczoraj 19-latek z gminy Komarów Osada usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia do lat 5. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us