Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek podczas naprawy samochodu. Mężczyzna zginął przygnieciony przez pojazd

foto: Policja foto: Policja

Do zdarzenia doszło w czwartek, w jednej z miejscowości gminy Łabunie. 61– letni mężczyzna w trakcie naprawy pojazdu, został przygnieciony przez osobowego volkswagena, który zsunął się z podnośnika. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć.

- Policjanci ustalili, że 61-latek w garażu wspólnie z innym mężczyzną naprawiali samochód. W tym celu wykorzystali znajdujący się w garażu podnośnik kolumnowy. Właściciel samochodu przed uniesieniem auta wsiadł do jego wnętrza, miał w odpowiednim momencie naciskać hamulec, aby właściwie odpowietrzyć układ. 61-latek podłożył ramiona podnośnika pod samochód i podniósł auto na wysokość około 170 centymetrów. W pewnej chwili samochodów spadł z łap podnośnika przygniatając 61-latka do betonowego podłoża - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Będący z poszkodowanym 68-latek wezwał pomoc i wyciągnął 61-latka spod volkswagena. Natychmiast podjęto reanimację, nieprzytomnego 61-latka załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala, gdzie po kilku godzinach od zdarzenia zmarł - dodaje. 

Na miejscu wypadku pracowali policjanci dochodzeniowo – śledczy. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us