Reklama
Reklama

Złojec: Wypadek z udziałem motocyklisty

foto: Policja foto: Policja

Kierujący audi wyjeżdżając z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 34-letni kierujący jednośladem trafił do szpitala. Na szczęście, po badaniach okazało się, że nic doznał poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 18:00 w miejscowości Złojec (gmina Nielisz).

- Skierowani tam policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi wyjeżdżał z terenu parkingu przy sklepie. Włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą wojewódzką motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierującego hondą 34-latka z Zamościa załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznał on poważniejszych obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że motocyklista był trzeźwy. Trzeźwy był również kierujący audi, 67-letni mieszkaniec gminy Zamość.

Policjanci ustalają okoliczności oraz dokładny przebieg kolizji i przypominają o tym, że skupienie uwagi za kierownicą oraz dokładna ocena sytuacji panującej na drodze są bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us