Reklama
Reklama

Hrubieszów: Nie mogła wyciągnąć głowy spod kaloryfera

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nietypowa interwencja policji w Hrubieszowie. - Ratunku! Nie mogę wyciągnąć głowy spod kaloryfera! - krzyczała 23-latka w jednym z mieszkań.

- Było po północy kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków w centrum miasta słychać głośny krzyk kobiety, która wzywa pomocy. Policjantów na miejsce wezwała zaniepokojona sąsiadka. Kiedy mundurowi ustalili z którego mieszkania dobiega krzyk przez uchylone okno weszli do środka. Na miejscu zastali bardzo nietypową sytuację, kobieta pod kaloryferem nie mogąca wydostać głowy spod dolnej rurki. Funkcjonariusze pomogli kobiecie wydostać się z opresji. W rozmowie ustalili, że 23 latka wypiła tego dnia alkohol. Następnie myślała, że ktoś ją goni. Chciała się schować pod kaloryferem i w pewnym momencie uświadomiła sobie, że nie może wyciągnąć głowy, która utkwiła pod metalową rurką - informują mundurowi.

23-latka była w domu sama, na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us