Reklama
Reklama

Miał 4 promile, wybrał się na przejażdżkę

foto: Policja foto: Policja

31-letni kierowca bmw miał w organizmie 4 promile alkoholu. Został zatrzymany przez osoby postronne, które zwróciły uwagę na "dziwny" tor jazdy pojazdu i popękaną przednią szybę. Mężczyzna ledwo trzymał się na nogach. Będzie odpowiadał przed sądem w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16 na terenie miejscowości Bzowiec, w powiecie krasnostawskim.

- 36–letni mieszkaniec gminy Zamość poinformował policję, że zauważył bmw, którego kierujący nie trzymał toru jazdy i miał pękniętą szybę czołową w aucie. Świadek pojechał za pojazdem i ujął kierowcę, zabierając mu kluczyki od auta i wzywając policjantów. Razem z nim podróżowała małżonka, która dzielnie wspierała go podczas całego zdarzenia - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 31-latka. Okazało się, że miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Był w takim stanie, że ledwo trzymał się na nogach.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 31- latek z gminy Izbica był już wcześniej karany prawomocnym wyrokiem sądu za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Zgodnie z przepisami grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us