Reklama
Reklama

Brawura i ... dachowanie w rowie z wodą

foto: Policja foto: Policja

24-latek jechał peugeotem za szybko. Pojazd dachował i wjechał do przydrożnego rowu wypełnionego wodą. Świadkowie wyciągnęli mężczyznę z pojazdu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w miejscowości Stara Wieś w powiecie hrubieszowskim.

- Jak wynika z ustaleń, kierujący peugeotem 24-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego jechał z nadmierną prędkością. Następnie wymijając ciągnik rolniczy zjechał na pobocze tracąc panowanie nad pojazdem, uderzył w przepust i dachował. Nadwozie pojazdu zostało zniszczone. Kierowcy w opuszczeniu pojazdu pomagali świadkowie. Gdyby nie ich szybka i właściwa reakcja, ta kolizja drogowa mogłoby mieć o wiele poważniejsze skutki. Auto leżało na dachu w znacznym stopniu zanurzone w wodzie - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

Na szczęście 24-letni kierowca nie poniósł żadnych obrażeń. Policjanci ukarali mężczyznę za brawurę i spowodowanie kolizji drogowej mandatem oraz punktami karnymi. Zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us