Reklama
Reklama

„Skosił” przystanek i pojechał dalej

foto: Policja foto: Policja

Miał ponad 3 promile. Wsiadł do samochodu i jechał do Tomaszowa, po drodze wjechał w przystanek autobusowy. 32-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska usłyszy zarzut za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło na trasie Jeziernia -Tomaszów Lubelski.

"Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce w trakcie rozmowy ze świadkiem ustalili, że ten jadąc zobaczył uszkodzony przystanek po czym za chwile zobaczył stojącą na poboczu skodę. W momencie kiedy podszedł do samochodu aby sprawdzić czy kierowcy się nic nie stało, zobaczył iż ten wygląda jakby był pijany, potwierdził też to jego chwiejny chód jak wysiadł z samochodu. Mężczyzna próbował zatrzymać kierującego, ale ten wsiadł z powrotem do samochodu i odjechał, wtedy zadzwonił na policję. Kierowca nie zajechał daleko, gdyż znowu zatrzymał się na poboczu i wtedy już zatrzymali go policjanci." - informuje policja. 

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego, badanie wykazało ponad 3 promile w wydychanym powietrzu.

Ze względu na uszkodzenia pojazdu został on odholowany na strzeżony parking, 32-latkowi mieszkańcowi gminy Lubycza Królewska zostało zatrzymane prawo jazdy a on sam został przewieziony do szpitala. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut za jazdę w stanie nietrzeźwości.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us