Logo
Wydrukuj tę stronę

Czołowe zderzenie BMW i Forda

foto: Policja foto: Policja

Do wypadku doszło wczoraj w Radzięcinie, powiat biłgorajski. W wyniku zdarzenia 32-latka, która kierowała fordem trafiła do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym za naprzeciwka fordem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Frampol. Kobieta podróżowała z 9-letnim synem. Z miejsca zdarzenia 32-latka została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Chłopiec nie potrzebował pomocy medycznej i trafił pod opiekę rodziny. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji. 

Policja ustala dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Apeluje też o rozsądną jazdę! Warunki na drogach są trudne, jest ślisko i niebezpiecznie.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl