Reklama
Reklama

Wiózł prawie 200 gram marihuany. Chciał sprzedać narkotyki w Tomaszowie Lub. [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Jechał do Tomaszowa Lubelskiego z Warszawy. W plecaku miał blisko 200 gramów marihuany. Jak ustalili policjanci, mężczyzna chciał sprzedać narkotyki.

- Do zatrzymania 39-letniego mieszkańca Warszawy doszło w sobotę po godzinie 11:00. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim ustalili, że mężczyzna może przewozić narkotyki, które zamierzał sprzedać z zyskiem na naszym terenie. Ustalenia śledczych potwierdziły się. 39-latek dojechał do Zamościa, skąd miał kontynuować dalej podróż, ale przerwali mu ją funkcjonariusze. Dalej pojechał już w radiowozie na tomaszowską komendę. Podczas przeszukania plecaka zatrzymanego, funkcjonariusze ujawnili słoiki w których znajdował się susz roślinny. Tester narkotykowy potwierdził, że to marihuana. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych dodatkowo zabezpieczono jeszcze susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 200 gramów marihuany. - relacjonuje  Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji.

39-latek usłyszał już zarzuty. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury o 3 miesięczny tymczasowy areszt dla mężczyzny. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us