Logo
Wydrukuj tę stronę

Pobili za zajeżdżanie drogi

foto: Policja foto: Policja

Napastnicy wyciągnęli młodzieńców z samochodów i pobili. W pojazdach powybijali szyby i uszkodzili lusterka. Jak później tłumaczyli, był to odwet za zajeżdżanie drogi.

Informację o pobiciu czterech mieszkańców powiatu krasnostawskiego w wieku od 16 do 19 lat dyżurny policji otrzymał w minioną środę przed północą.

- Według zgłoszenia do zdarzenia doszło na jednym z parkingów w miejscowości Siennica Nadolna. Kiedy pokrzywdzeni przebywali w użytkowanych przez siebie samochodach podeszło do nich kilku mężczyzn, którzy zaczęli wybijać szyby i niszczyć lusterka w pojazdach. Następnie wyciągnęli pokrzywdzonych na zewnątrz i pobili ich. Po tym zdarzeniu oddalili się w nieznanym kierunku. - relacjonuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. - Krasnostawscy kryminalni przy wsparciu funkcjonariuszy z KWP w Lublinie już następnego dnia zatrzymali w tej sprawie 6 osób. Wszyscy są mieszkańcami Krasnegostawu w wieku od 17 do 40 lat. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia. Jeden z nich odpowie też za groźby. Swoje zachowanie tłumaczyli wcześniejszymi nieporozumieniami związanymi z zajeżdżaniem sobie drogi. - dodaje. 

W piątek Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu pięciu podejrzanych na okres trzech miesięcy. Wobec 17-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl