Logo
Wydrukuj tę stronę

Szczebrzeszyn: Zderzenie dwóch fiatów

foto: Policja foto: Policja

52-letnia kierująca fiatem seicento nie zdążyła zahamować i uderzyła w tył jadącego przed nią punto, którego kierujący zatrzymał się, aby skręcić w lewo. Po zderzeniu 52-latka trafiła do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że z kolizji wyszła bez groźnych dla zdrowia obrażeń.

Do zderzenia dwóch osobowych fiatów doszło wczoraj tuż przed godziną 15:00 w Szczebrzeszynie, na ulicy Zamojskiej.

- Pracujący tam policjanci wstępnie ustalili, że kierujący punto jechał od strony Zamościa. Chcąc skręcić w lewo zatrzymał się i wówczas w tył jego auta uderzyła kierująca seicento. Kierujący jechali sami. Po zderzeniu aut pomocy medycznej wymagała 52-latka, która kierowała seicento. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala. Na szczęście po badaniach mogła opuścić placówkę służby zdrowia, ze zdarzenia wyszła z niegroźnymi dla jej zdrowia potłuczeniami - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 52-letnia mieszkanka gminy Zamość była trzeźwa, podobnie jak 77-latek ze Szczebrzeszyna, który kierował fiatem punto. - dodaje.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze i skupienie za kierownicą. Dostosujmy prędkość jazdy do trudnych zimowych warunków, które panują teraz na naszych drogach.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl