Logo
Wydrukuj tę stronę

63-latka przelała na konto poznanego w Internecie mężczyzny 12 tys euro

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

63-latka przelała na konto poznanego w Internecie mężczyzny łącznie 12 tysięcy euro. Kobieta brała kolejne pożyczki w bankach, bo poznany o wiele lat młodszy od niej obcokrajowiec mówił, że ją kocha.

- 63-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego na jednym z portali społecznościowych poznała mężczyznę. Zaczęli korespondować ze sobą. Mówił kobiecie miłe słowa i codziennie powtarzał, że ją kocha. Wysyłał jej nawet zdjęcia na których widniał przystojny młody mężczyzna. Kobieta uwierzyła w jego słowa i zakochała się w nim. Kiedy oszust zdobył zaufanie 63-latki poprosił ją o to by odebrała jego paczkę z dokumentami. Sama za tą paczkę miała zapłacić na podane przez oszusta konto. Kobieta w różnych bankach brała pożyczki i wpłacała kolejno pieniądze, łącznie na sumę 12 tysięcy euro. - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. 

Kobieta do końca nie chciała uwierzyć, że to oszust, dopiero czujna pracownica banku skłoniła ją do zgłoszenia sprawy na policję. Mieszkanka powiatu hrubieszowskiego nawet kiedy rozmawiała z policjantami nie wierzyła, że ten mężczyzna mógł ją oszukać. Nadal twierdziła, że łączy ich szczere uczucie i na pewno wszystko okaże się nieprawdą.

Obecnie policjanci prowadzą w tej sprawie czynności i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w kontaktach z osobami nieznajomymi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl