Reklama
Reklama

63-latka przelała na konto poznanego w Internecie mężczyzny 12 tys euro

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

63-latka przelała na konto poznanego w Internecie mężczyzny łącznie 12 tysięcy euro. Kobieta brała kolejne pożyczki w bankach, bo poznany o wiele lat młodszy od niej obcokrajowiec mówił, że ją kocha.

- 63-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego na jednym z portali społecznościowych poznała mężczyznę. Zaczęli korespondować ze sobą. Mówił kobiecie miłe słowa i codziennie powtarzał, że ją kocha. Wysyłał jej nawet zdjęcia na których widniał przystojny młody mężczyzna. Kobieta uwierzyła w jego słowa i zakochała się w nim. Kiedy oszust zdobył zaufanie 63-latki poprosił ją o to by odebrała jego paczkę z dokumentami. Sama za tą paczkę miała zapłacić na podane przez oszusta konto. Kobieta w różnych bankach brała pożyczki i wpłacała kolejno pieniądze, łącznie na sumę 12 tysięcy euro. - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. 

Kobieta do końca nie chciała uwierzyć, że to oszust, dopiero czujna pracownica banku skłoniła ją do zgłoszenia sprawy na policję. Mieszkanka powiatu hrubieszowskiego nawet kiedy rozmawiała z policjantami nie wierzyła, że ten mężczyzna mógł ją oszukać. Nadal twierdziła, że łączy ich szczere uczucie i na pewno wszystko okaże się nieprawdą.

Obecnie policjanci prowadzą w tej sprawie czynności i wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w kontaktach z osobami nieznajomymi.

3 komentarzy

 • he
  he czwartek, 11 luty 2021 11:12 Link do komentarza

  lepiej i szkoda że nie RYDZYKOWI

 • he
  he czwartek, 11 luty 2021 11:12 Link do komentarza

  lepiej i szkoda że nie RYDZYKOWI

 • Do doopka
  Do doopka czwartek, 11 luty 2021 11:56 Link do komentarza

  Mógłbyś wyjaśnić ogółu jakże błyskotliwą ,,myśł'' . Jakoś nie rozumiem tej geyowskjej filozofii.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us