Logo
Wydrukuj tę stronę

Okradł swojego ojczyma

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dzięki czujności i szybkiemu działaniu dzielnicowego, 85-latek odzyskał część skradzionego mienia. Złodziejem okazał się 61-letni pasierb mężczyzny, który odpowie za kradzież z włamaniem.

Zdarzenie miało miejsce w jednej z miejscowości w gminie Lubycza Królewska.

- Na Posterunek Policji w Lubyczy Królewskiej zadzwonił 85-latek i poinformował, że zostały skradzione mu pieniądze. Kiedy o całym zajściu dowiedział się dzielnicowy, ustalił sprawcę kradzieży i odzyskał część skradzionego mienia. Sprawcą okazał się 61-letni pasierb pokrzywdzonego, który wykorzystał fakt, iż ojczyma nie było w domu i włamał się do zamkniętego na klucz pokoju, gdzie z szafki zabrał tysiąc złotych. - informuje Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl