Reklama
Reklama

Okradł swojego ojczyma

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dzięki czujności i szybkiemu działaniu dzielnicowego, 85-latek odzyskał część skradzionego mienia. Złodziejem okazał się 61-letni pasierb mężczyzny, który odpowie za kradzież z włamaniem.

Zdarzenie miało miejsce w jednej z miejscowości w gminie Lubycza Królewska.

- Na Posterunek Policji w Lubyczy Królewskiej zadzwonił 85-latek i poinformował, że zostały skradzione mu pieniądze. Kiedy o całym zajściu dowiedział się dzielnicowy, ustalił sprawcę kradzieży i odzyskał część skradzionego mienia. Sprawcą okazał się 61-letni pasierb pokrzywdzonego, który wykorzystał fakt, iż ojczyma nie było w domu i włamał się do zamkniętego na klucz pokoju, gdzie z szafki zabrał tysiąc złotych. - informuje Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us