Reklama
Reklama

Wylądował autem w rowie, miał prawie promil

foto: Policja foto: Policja

61-latek kierując samochodem osobowym w Borowinie Sitanieckiej wjechał do przydrożnego rowu. W organizmie miał blisko promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

- Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący osobówką stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu uszkadzając przy tym słupki ogrodzeniowe oraz betonowy przepust. Po tym kierujący oddalił się. Policjanci ustalili właściciela samochodu, to 61-letni mieszkaniec gminy Sitno. Rozmawiając z mundurowymi mężczyzna potwierdził, że on kierował autem. Powiedział, że w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń, nie potrzebował pomocy medycznej, więc poprosił przypadkowo napotkaną osobę o podwiezienie do domu. W czasie rozmowy z policjantami 61-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - 61-latek został poddany badaniu retrospektywnemu, które pozwoli na ustalenie jego stanu trzeźwości w czasie zdarzenia.

Okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci prowadząc w tej sprawie postępowanie. 61-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz uszkodzenie mienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us