Logo
Wydrukuj tę stronę

Hrubieszów: Nieletni zniszczyli krzesełka na stadionie

foto: Policja foto: Policja

Hrubieszowscy policjanci ustalili sprawców zniszczenia krzesełek na trybunach stadionu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To nieletni w wieku 14 i 15 lat. Połamali 18 plastikowych krzesełek.

- Pod koniec grudnia ub.r. hrubieszowscy policjanci zostali powiadomieni o zniszczeniu mienia na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wandale pod osłoną nocy kopiąc w siedziska dokonali połamania i dewastacji 18 plastykowych krzesełek, powodując straty blisko 2 tys. złotych. Hrubieszowscy policjanci ustalili, że czynu tego dokonało 4 nastoletnich mieszkańców miasta w wieku 14 i 15 lat. Nastolatkowie przyznali się do zniszczenia mienia. Swoje zachowanie tłumaczyli bezmyślnością i młodzieńczą głupotą - informuje Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji.

Teraz wszyscy za swój czyn odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym. 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl