Dąbrowa Tomaszowska: Śmiertelne potrącenie pieszego

foto: Policja foto: Policja

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Dąbrowie Tomaszowskiej. Kierujący volvo potrącił 47-letniego pieszego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierującym volvo jadąc od strony Zamościa potrącił znajdującego się na jezdni pieszego. 47- letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, niestety wskutek odniesionych obrażeń zmarł. Samochodem marki Volvo kierował 40-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Kierowca został poddany badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało, że był trzeźwy. Pobrano także od niego krew do badań. - informuje Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji. - Jak ustalono, pieszy nie miał elementów odblaskowych przechodził przez jezdnię w miejscu nieoświetlonym, warunki atmosferyczne w chwili wypadku były niekorzystne. - dodaje. 

Okoliczności wypadku ustalają policjanci. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us