Obowiązują dodatkowe obostrzenia. Policja weszła do działających siłowni

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policja w całym kraju przeprowadziła liczne kontrole obiektów, które powinny pozostać zamknięte w związku z wprowadzeniem od 28.12 dodatkowych obostrzeń. Funkcjonariusze natknęli się między innymi na dwie otwarte siłownie w Hrubieszowie i jedną w Kraśniku. Otwarte sklepy, które nie powinny działać ujawniono m.in. w Chełmie i Krasnymstawie.

Zgodnie z tzw. narodową kwarantanną zamknięte dla mieszkańców powinny być np. siłownie, baseny czy niektóre sklepy. Nieczynne pozostają także teatry, kina, muzea, domy kultury, a także dyskoteki, targi i wystawy.

Wczoraj policjanci na terenie naszego województwa sprawdzali jak respektowane są nowe obostrzenia. Sprawdzali miejsca i palcówki, które nie powinny być otwarte.

W Hrubieszowie ujawniono dwie czynne siłownie. W Kraśniku otwarta była kolejna. Otwarte sklepy, które nie powinny działać do 17 stycznia ujawniono m.in. w Chełmie i Krasnymstawie.

Policja informuje, że w takich sprawach będą prowadzić postępowania wyjaśniające i w potwierdzonych przypadkach kierować wnioski do sądu.

Wszystkie skontrolowane baseny na terenie naszego województwa były zamknięte. Policja zapowiada, że kontrole będą prowadzone na bieżąco.

2 komentarzy

  • Łukasz
    Łukasz środa, 30 grudzień 2020 10:03 Link do komentarza

    A sprawdzali liczbe wiernych w kościołach ? Czy jak zwykle kler jest ponad prawem i lepiej zwalczać przedsiębiorców ?

  • Aga
    Aga środa, 30 grudzień 2020 13:51 Link do komentarza

    No, Łukasz i znowu jazgoczesz, mówiłam ci, wy....jedź stąd, po co masz się wkurzać, przecież jako poddany np. w Arabii Saudyjskiej będziesz podlegał samemu Allachowi i nie będziesz miał do czynienia z klerem, tam będziesz mógł śpiewać Allah akbar, a nie jakieś kolędy....

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us