Tragiczny finał poszukiwań 47-latka. Jego ciało znaleziono na polu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 47- letniego mieszkańca gminy Potok Górny (pow. biłgorajski), który zaginął w miniony piątek. Ciało mężczyzny zostało odnalezione na polach kilka kilometrów od miejsca zamieszkania. Przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok.

Zgłoszenie o zaginięciu 47- letniego mężczyzny biłgorajscy policjanci otrzymali w sobotę po południu.

- Z relacji bliskich wynikało, że mężczyzna 25 grudnia po godzinie 14:30 wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci, strażacy, ochotnicy rozpoczęli poszukiwania. Komunikat za zaginionym przekazany został podległym patrolom. Zmobilizowano dodatkowe siły policyjne. Mundurowi przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny i znajomych. Sprawdzano trakty leśne, pustostany oraz każdy trop, który mógł doprowadzić do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Do działań poszukiwawczych zaangażowano także przewodnika z psem tropiącym oraz użyto kamery termowizyjnej. - wylicza Joanna Pilarska z biłgorajskiej policji. - W niedzielne przedpołudnie odnalezione zostało ciało 47- letniego mężczyzny przez osobę postronną. Znajdowało się kilka kilometrów od miejsca zamieszkania na polach uprawnych.

Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us