Napadli na stację benzynową, po drodze pogubili alkohol

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dwóch młodych mężczyzn napadło na stację paliw w Werbkowicach. Ukradli alkohol i papierosy. Sprawcy podczas ucieczki pogubili część łupu. Po pościgu zostali zatrzymani. Obaj byli pijani.

- Wczoraj przed godziną 17:00 policjanci z Posterunku Policji w Werbkowicach otrzymali zgłoszenie, że dwóch mężczyzn weszło do miejscowej stacji paliw i grożąc pracownicy zażądali wydania papierosów oraz alkoholu. Następnie kiedy mieli już swoje łupy w rękach, uciekli w nieznanym kierunku - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Natychmiast po zgłoszeniu policjanci ruszyli w pościg za napastnikami. Zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 28 lat. Obaj to mieszkańcy gminy Werbkowice. Jak się okazało mężczyźni uciekając od policjantów pogubili po drodze skradziony alkohol. Funkcjonariusze odnaleźli butelki w przydrożnym rowie - dodaje. 

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania przez funkcjonariuszy byli nietrzeźwi. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem za rozbój. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us