Nielisz: Zignorował znak STOP

foto: Policja foto: Policja

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Nieliszu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek.

- Funkcjonariusze z miejscowego Posterunku Policji ustalili, że kierujący toyotą jadąc drogą podporządkowaną nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Wjeżdżając na skrzyżowanie zderzył się z jadącą drogą z pierwszeństwem przejazdu kierującą peugeotem. Po zderzeniu kierująca peugeotem 46-letnia mieszkanka gminy Nielisz trafiła do szpitala. Wymagała specjalistycznych badań. Na szczęście później okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń - relacjonuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

27-latek z Rzeszowa, który kierował toyotą, został ukarany mandatem. Policjanci apelują o ostrożność na drodze oraz stosowanie się do znaków.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us