Wyprzedzanie zakończone dachowaniem

foto: Policja foto: Policja

Kierująca audi wyprzedzała ciąg pojazdów, a kiedy skończył się lewy pas umożliwiający wyprzedzanie wjechała w znak. Auto wypadło z drogi i dachowało.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10:00 na drodze krajowej DK 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny.

-Jak wstępnie ustalili mundurowi, 27 – latka z gminy Łopiennik Górny podczas wykonywania manewru wyprzedzania kilku pojazdów nie zachowała należytej ostrożności i najechała na podstawę mocującą znak drogowy C-9 ,,nakaz jazdy z prawej strony”, a następnie straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

W samochodzie podróżowały jeszcze dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia. Mundurowi zatrzymali kierującej audi prawo jazdy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kobieta będzie tłumaczyła się przed sądem. Grozi jej kara grzywny. Sąd może także orzec wobec niej zakaz prowadzenia pojazdów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us