Zderzenie ciężarówki z osobówką

foto: Policja foto: Policja

Wyglądało bardzo groźnie. 52-latek kierując samochodem osobowym nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarówką. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, na drodze krajowej numer 74 w Bodaczowie.

Pracujący na miejscu kolizji policjanci z ruchu drogowego zamojskiej komendy ustalili, że kierujący samochodem marki Mitsubishi jechał od strony Zamościa w kierunku Szczebrzeszyna. Nagle stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pas ruchu, po którym w tym czasie poruszał się samochód ciężarowy marki Scania. 38-letni kierujący ciężarówką widząc to próbował zjechać na pobocze, jednak nie zdołał uniknąć zderzenia - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Siedzący za kierownicą osobówki, 52-letni mieszkaniec Zwierzyńca, po zderzeniu potrzebował pomocy medycznej. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu jej na miejscu kolizji. Na szczęście ze zdarzenia wyszedł jedynie z niegroźnymi ranami i otarciami naskórka - dodaje. 

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 52-latek otrzymał mandat karny.

Jak informują policjanci, prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad pojazdem przez kierującego osobówką było zmęczenie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us