Spłonęła ciężarówka

foto: Policja foto: Policja

Pożar ciągnika siodłowego marki Volvo przewożącego buraki. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Jak informuje policja, wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną pożaru była nieszczelność układu paliwowego.

Do pożaru doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Białka, w powiecie krasnostawskim.

- Po godzinie 18:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednym z parkingów przy drodze wojewódzkiej numer 842 płonie ciągnik siodłowy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz straż pożarna. Jak się okazało, 41–letni kierowca z gminy Szastarka kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą przewożącą buraki jeszcze w trakcie jazdy zorientował się, że coś dzieje się z pojazdem i natychmiast zjechał na parking. Tam zauważył, że kabina volvo stanęła w ogniu. Na szczęście szybko opuścił ciężarówkę i nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że to nieszczelność układu paliwowego była przyczyną zapalenia się pojazdu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us