Tomaszów Lub.: Pijany 34-latek wjechał w ogrodzenie i uciekł

foto: Policja foto: Policja

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie wkrótce 34-latek z gminy Lubycza Królewska. Jak informuje policja, mężczyzna mając blisko promil alkoholu w organizmie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a swoją podróż zakończył na ogrodzeniu posesji, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Majdańskiej w Tomaszowie Lubelskim.

- Na miejscu funkcjonariusze zauważyli samochód marki Saab, który leży w przydrożnym rowie. Natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierowcy. W odległości kilkuset metrów od miejsca zdarzenia spotkali 34-letniego mężczyznę. Jak się okazało był to kierowca saaba. Od mężczyzny wyraźnie było czuć alkohol. Podczas czynności mundurowi ustalili, że to mieszkaniec gminy Lubycza Królewska, który przed tym jak wsiadł za kółko wypił trzy lampki wina. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie w ogrodzenie posesji. Tłumaczył, że oddalił się z miejsca zdarzenia, ponieważ był w szoku. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że ma blisko promil alkoholu. - relacjonuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem.

1 komentarz

  • AW
    AW czwartek, 29 październik 2020 15:49 Link do komentarza

    Trzy lampki wina. A Olbrychski wypił tylko jedną i to do kolacji. Bądź jak Olbrychski

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us