Reklama
Reklama

Najechał na leżącego na drodze mężczyznę

foto: Policja foto: Policja

2,5 promila miał w organizmie 48-latek, który leżał na jezdni. Najechał na niego kierowca toyoty. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej w miejscowości Złojec w sobotę około 21:00.

- Powiadomieni o zdarzeniu policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący toyotą jechał od Wielączy w kierunku miejscowości Złojec. W pewnej chwili najechał na leżącego na prawym pasie jezdni mężczyznę. Po tym 48-letni mieszkaniec gminy Nielisz doznał obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 40-letni kierujący toyotą był trzeźwy. Natomiast leżący na drodze mężczyzna w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  - Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była słabo oświetlona, ponadto w tym czasie widoczność była ograniczona z uwagi na mgłę. Kierujący prawdopodobnie nie widział leżącego na jezdni mężczyzny - dodaje. 

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us