Dachowanie w Szczebrzeszynie. Kierowca był pijany

foto: Policja foto: Policja

Prawie 2,5 promila miał w organizmie kierujący audi, który w Szczebrzeszynie doprowadził do dachowania auta. Mężczyzna po wypadku z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 44-latek przewoził pasażerkę, która także wymagała pomocy medycznej.

Do wypadku doszło wczoraj przed północą na ulicy Przedmieście Szperówka w Szczebrzeszynie.

- Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi jechał drogą krajową numer 74 w kierunku od Szczebrzeszyna do Janowa Lubelskiego. Na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, uderzył w znak drogowy i słup informacyjny, doprowadzając następnie do dachowania samochodu - wyjaśnia Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony 44-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec, który prawdopodobnie kierował audi. Pomocy medycznej wymagała również 20-letnia pasażerka auta z powiatu biłgorajskiego. Po badaniach, w szpitalu został 44-latek, natomiast pasażerka mogła opuścić placówkę służby zdrowia, z wypadku wyszła jedynie z niegroźnymi otarciami - dodaje. 

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że oboje byli nietrzeźwi. 44-latek w organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu, niewiele mniej bo ponad 2 promile miała 20-latka. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us