Reklama
Reklama

Przyjechał po znajomą pod więzienie. Był poszukiwany do odsiadki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

42-latek poszukiwany do odsiadki przyjechał peugeotem po swoją znajomą pod Zakład Karny w Hrubieszowie. Policjanci ruszyli za nim w pościg ulicami miasta.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy miejscowym Zakładzie Karnym może przebywać poszukiwany mężczyzna.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce, żeby to sprawdzić. Kiedy jechali ulicą Nową zauważyli kierującego peugeotem. Rozpoznali, że to poszukiwany 42-latek. Kiedy ten zauważył policyjny radiowóz gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci na sygnałach ruszyli za nim w pościg. Kierowca łamiąc przepisy ruchu drogowego kontynuował dalszą jazdę zmuszając inne pojazdy do gwałtownego hamowania i nadal nie reagował na policyjne sygnały. Po krótkim pościgu ulicami miasta, nagle skręcił i zatrzymał auto na parkingu przy miejscowej szkole. Następnie rzucił się do pieszej ucieczki. Szybko został zatrzymany - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

42-latek tłumaczył mundurowym, że uciekał bo nie ma prawa jazdy i chciał uniknąć kontroli drogowej. Teraz mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym, niezatrzymanie się do kontroli oraz jazdę bez uprawnień. 42-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę 9 miesięcy pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us