Reklama

Kierowcy, uważajcie na dzikie zwierzęta na drodze!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kolejne zdarzenie drogowe z udziałem sarny. Zwierzę wbiegło pod jadącego opla. Kierowca - 44-letni mieszkaniec Zamościa - na szczęście nie doznał obrażeń. Sarna nie przeżyła.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Krupe (pow. krasnostawski).

- Policjanci ustalili, że zwierzę nagle wybiegło wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Opel Astra, kierowany przez 44- letniego mieszkańca Zamościa. Zwierzę niestety nie przeżyło zderzenia z pojazdem. Kierowca na szczęście nie doznał żadnych obrażeń - informuje Jolanta Babicz z policji w Krasnymstawie. - Jest to już kolejny przypadek zdarzenia drogowego z udziałem dzikiego zwierzęcia w tym tygodniu na terenie powiatu.

Policjanci apelują o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze, zwłaszcza kiedy zbliżamy się do terenów leśnych czy odsłoniętych pól. Zwracajmy również uwagę na znaki ostrzegawcze, które informują nas o zagrożeniach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us