Tomaszów Lubelski: Wypadek podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych

foto: Policja foto: Policja

Policjanci wraz z Państwową Inspekcją Pracy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

- Wypadek miał miejsce podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Staszica w Tomaszowie Lubelskim. Ze wstępnych ustaleń wynika,z że w trakcie obsługiwania kompresora hydraulicznego 47-letni mieszkaniec Bytomia doznał uszkodzenia dłoni po tym, jak dotknął ręką wirnika w chłodnicy silnika . Mężczyzna został przewieziony do szpitala - informuje Agnieszka Leszek, z tomaszowskiej policji.

Policjanci wraz z Państwową Inspekcją Pracy przy udziale technika kryminalistyki oraz pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us