Logo
Wydrukuj tę stronę

Mircze: 15-latek przewrócił się na skuterze. Nieprzytomny trafił do szpitala

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Mircze. Jadący skuterem 15-latek przewrócił się jadąc skuterem. Nieprzytomny trafił do szpitala.

Na miejscu funkcjonariusze zastali 16-latka, który przyznał, że wyszedł z 15-letnim kolegą pojeździć na skuterach. W pewnym momencie stracił znajomego z oczu, po chwili usłyszał hałas i szybko udał się w tym kierunku. Kiedy dotarł na miejsce okazało się, że skuter leży na trawie, a obok niego nieprzytomny nastolatek.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Straż Pożarna oraz załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy poszkodowanemu. Nieprzytomny 15-latek został przetransportowany do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl