Reklama

Zjechał z drogi i dachował. 21-latek trafił do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Seata, w Szczebrzeszynie na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Samochód dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Siedzący za kierownicą auta 21-latek trafił do szpitala.

- Do dachowania seata doszło dzisiaj około godziny 6:30 na drodze krajowej numer 74 w Szczebrzeszynie na ulicy Przedmieście Szperówka. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący osobówką jechał od miejscowości Gorajec w kierunku Szczebrzeszyna. Na łuku drogi wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Samochód kilkukrotnie dachował. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - 21-letni mieszkaniec gminy Radecznica jechał sam, po zdarzeniu został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad samochodem była prędkość z jaką poruszał się 21-latek, niedostosowana do panujących na drodze warunków. W czasie, gdy doszło do zdarzenia padała mżawka, droga była mokra, miejscami śliska.

Szczegółowy przebieg zdarzenia i jego okoliczności wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us