Reklama

Seria niefortunnych zdarzeń. Kloc drewna spadł z ciężarówki na rowerzystę

foto: Policja foto: Policja

Łyżka koparki uderzyła w przejeżdżającą ciężarówkę załadowaną drewnem. Jeden z drewnianych kloców spadł uderzając w rowerzystę. Kierujący jednośladem 69-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej w miejscowości Zubowice Kolonia, w powiecie zamojskim.

- Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że operator koparko- ładowarki wykonywał prace ziemne w przydrożnym rowie. Składając ramię koparki zahaczył łyżką o jadący drogą samochód ciężarowy marki MAN z przyczepą. To spowodowało, że ładunek na ciężarówce – wałki drewna opałowego, przesunął się, a jeden z nich spadł wprost na przejeżdżającego drogą rowerzystę. Kierujący jednośladem 69-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że operator koparki, 37-latek gminy Stary Zamość i 38-letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi. Trzeźwy był również kierujący jednośladem - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Na miejscu wypadku policjanci dochodzeniowo – śledczy wykonali czynności procesowe. Prowadzone w tej sprawie postępowania pozwoli ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia oraz jego okoliczności.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us