Reklama

Zderzenie podczas wyprzedzania

foto: Policja foto: Policja

Kierujący Seatem 25-latek zjechał na pobocze i dachował. Przyczynił się do tego kierowca Audi, który nie zauważył, że jest wyprzedzany i sam postanowił wykonać taki manewr.

- W sobotę w godzinach popołudniowych dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o zderzeniu dwóch aut, do którego doszło na Drodze Krajowej numer 74 w miejscowości Stabrów. Natychmiast na miejsce skierował policjantów z Posterunku Policji w Miączynie i patrol ruchu drogowego. Na miejscu pojawili się również policjanci dochodzeniowo – śledczy z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze ustalili, że 18-letni kierowca audi podczas nieprawidłowego wyprzedzania zderzył się z pojazdem marki Seat, którego kierujący chwilę wcześniej rozpoczął wyprzedzanie jego samochodu. W wyniku zderzenia seat zjechał na pobocze i dachował. Funkcjonariusze wykonali oględziny aut, miejsca zdarzenia, rozpytali uczestników, zbadali trzeźwość kierowców. Kierujący seatem, 25-latek z gminy Miączyn trafił do szpitali. Po wykonanych badaniach opuścili placówkę służby zdrowia.W czasie, gdy w miejscu kolizji pracowały służby ratunkowe pas jezdni w kierunku Hrubieszowa był zablokowany - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym w związku z nieprawidłowo wykonanym manewrem wyprzedzania kierujący audi, 18-latek z gminy Dołhobyczów, otrzymał mandat. Policjanci ponawiają apel o rozsądek na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us