Reklama

Ponad 800 gram marihuany

foto: Policja foto: Policja

Ponad 800 gram marihuany i amfetaminę znaleźli wczoraj krasnostawscy kryminalni na terenie gminy Kraśniczyn. Zatrzymano 42-latka. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Kryminalni z krasnostawskiej komendy przeszukali wczoraj pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze znajdujące się w gminie Kraśniczyn. W jednym z pomieszczeń znaleźli i zabezpieczyli prawie 820 gramów marihuany oraz amfetaminę, z której można przygotować ponad 64 działki dilerskie.

Funkcjonariusze zatrzymali w związku z tą sprawą mieszkającego tam 42-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie dopuścił się innych przestępstw, w tym czy nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych przedmiotów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us