Reklama

Wjechał w forda. Miał ponad 3,5 promila

foto: Policja foto: Policja

Ponad 3,5 promila miał w organizmie 43-letni kierowca Volkswagena. Uderzył w Forda i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Kierowca Forda z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12 w miejscowości Smólsko Duże w powiecie biłgorajskim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 43-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który kierował Volkswagenem, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w Forda, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Tuż po zdarzeniu, tą trasą jechali policjanci z Józefowa. Widząc zdarzenie zatrzymali się, by udzielić pomocy uczestnikom zdarzenia. Na widok umundurowanego policjanta 43-letni kierowca Volkswagena próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. 

Jak wykazało przeprowadzone na miejscu zdarzenia badanie, 43-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. 44 letni mieszkaniec Zamościa, który kierował Fordem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Obecnie trwa ustalanie i wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us