Reklama

50-latek odpowie za posiadanie amfetaminy

foto: Policja foto: Policja

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 50 latkowi, u którego policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 80 gramów narkotyków. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali 50 letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego przy którym ujawnili i zabezpieczyli tzw. dilerki z zawartością białej substancji. Wykonany przez policjantów test wykazał, że to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W pojeździe należącym do 50 latka mundurowi ujawnili kolejną porcję narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 80 gramów amfetaminy.

Mężczyzna wczoraj został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty. Wkrótce stanie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us