Reklama
Reklama

Zderzenie osobówki i motocykla. 30-latka została przetransportowana do szpitala śmigłowcem

foto: Policja foto: Policja

Do wypadku doszło wczoraj w m. Okrągłe w powiecie biłgorajskim. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. 30 letnia pasażerka jednośladu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym została przetransportowana do szpitala.

Wypadek miał miejsce około godziny 11:30. Jak wynika za wstępnych ustaleń policjantów, 27 letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego kierując Audi na prostym odcinku drogi nie upewnił się co do możliwości rozpoczęcia manewru wyprzedzania i zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie motocyklem m-ki Yamaha. Jednośladem jechali mieszkańcy pow. jarosławskiego.

Doszło do bocznego zderzenia pojazdów. Kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Jednośladem kierował 32 latek, który podróżował z 30 letnią pasażerką. Kobieta z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała została Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowana do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us