Reklama

Wywrócił się na motocyklu. Był pijany

foto: Policja foto: Policja

27-latek wywrócił się na motocyklu. Miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Co więcej, nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania, a jednoślad nie był zarejestrowany.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:00 w miejscowości Białka, w powiecie krasnostawskim.

Policjanci ustalili, iż 27-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw, jadąc motocyklem, stracił nad nim panowanie i doprowadził do jego wywrócenia. Ślady na jedni świadczyły, iż pojazd sunął po asfalcie kilkadziesiąt metrów. Mężczyzna nie miał kasku ochronnego. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala, gdzie po padaniach okazało się, że dostał ogólnych potłuczeń i zadrapań.

Jak się okazało, 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, pojazd nie był zarejestrowany, nie miał ważnych badań technicznych i był nie dopuszczony do ruchu. Funkcjonariusze sprawdzili także stan trzeźwości motocyklisty. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna oraz wysoka nawiązka na fundusz pokrzywdzonym w wypadkach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us