Logo
Wydrukuj tę stronę

Józefów: Jechał "wężykiem", miał prawie 3 promile

foto: Policja foto: Policja

Prawie trzy promile alkoholu miał w organizmie kierowca Nissana, który jechał po jednej z ulic w Józefowie. Mężczyzna wiózł 41-letnią znajomą. O jadącym „wężykiem” kierowcy poinformował policjantów inny uczestnik ruchu drogowego.

Policjanci zatrzymali  opisany w zgłoszeniu pojazd na ul. Leśnej w Józefowie. Jak informują mundurowi, kierowca po opuszczeniu samochodu zataczał się i miał bełkotliwą mowę. Badanie wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna w takim stanie przewoził 41-letnią mieszkankę Szczecina. Jak wykazała dalsza kontrola nie posiadał również przy sobie blankietu prawa jazdy.

Teraz 40 latek z Biłgoraja odpowie za to przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna, dodatkowo sąd może orzec w stosunku do niego zakaz prowadzenia pojazdów.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl