Reklama

Józefów: Jechał "wężykiem", miał prawie 3 promile

foto: Policja foto: Policja

Prawie trzy promile alkoholu miał w organizmie kierowca Nissana, który jechał po jednej z ulic w Józefowie. Mężczyzna wiózł 41-letnią znajomą. O jadącym „wężykiem” kierowcy poinformował policjantów inny uczestnik ruchu drogowego.

Policjanci zatrzymali  opisany w zgłoszeniu pojazd na ul. Leśnej w Józefowie. Jak informują mundurowi, kierowca po opuszczeniu samochodu zataczał się i miał bełkotliwą mowę. Badanie wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna w takim stanie przewoził 41-letnią mieszkankę Szczecina. Jak wykazała dalsza kontrola nie posiadał również przy sobie blankietu prawa jazdy.

Teraz 40 latek z Biłgoraja odpowie za to przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna, dodatkowo sąd może orzec w stosunku do niego zakaz prowadzenia pojazdów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us