Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijany 59-latek jechał po piwo. Wiózł dziecko i miał otwarte drzwi

foto: Policja foto: Policja

3 promile miał 59-letni kierowca Skody, który na tylnym siedzeniu przewoził 4-letnie dziecko. Co więcej, drzwi auta były otwarte podczas jazdy. Policjantom tłumaczył, że jechał właśnie po piwo. Nietrzeźwego 59-latka zatrzymał inny kierowca, który zajechał mu drogę swoim busem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:00 na terenie gminy Trzeszczany.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na drodze relacji Werbkowice – Trzeszczany kierujący busem ujął nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało, 35-letni mężczyzna zauważył skodę, która jechała tzw. „wężykiem”. Kierowca busa zauważył także, że tylne drzwi samochodu są otwarte. Postanowił zatrzymać mężczyznę, zajechał mu drogę swoim autem i wezwał na miejsce patrol policji.

Po zbadaniu stanu trzeźwości kierowcy skody okazało się, że 59-latek ma 3 promile alkoholu w organizmie. W samochodzie, na tylnej kanapie znajdowało się 4 letnie dziecko, maluch nie był zapięty w foteliku.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna tego dnia miał zajmować się dzieckiem swojej kuzynki. Kiedy zabrakło mu piwa wybrał się do sklepu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl