31-latek utonął w zalewie w Majdanie Sopockim

foto: Policja foto: Policja

Zwłoki 31-latka wyłowiono ze stawu w miejscowości Majdan Sopocki II. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna odpoczywał tam z partnerką i jej dziećmi. Wszedł do wody i zaczął się topić. Kobieta pospieszyła mu na pomoc, do wody wskoczyło jeszcze dwóch mężczyzn. Niestety, nie udało się go uratować.

Do tragedii doszło wczoraj w miejscowości Majdan Sopocki II, ok. godz. 20.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 31-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski przyszedł nad staw wraz z partnerka i jej dziećmi po czym wszedł do wody. Zaczął się topić. Zauważyła to partnerka mężczyzny, która pospieszyła mu na pomoc, do wody wskoczyło jeszcze dwóch mężczyzn. Po trwającej kilkadziesiąt minut akcji reanimacyjnej lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu funkcjonariusze wraz z prokuratorem oraz biegłym lekarzem przeprowadzili oględziny. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności jego śmierci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us