Reklama

Tragiczny wypadek. Zginął 16-latek

foto: Policja foto: Policja

Kierująca Nissanem potrąciła motorowerzystę, który nagle próbował skręcić i zmienił pas ruchu. 16-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 16:00 w miejscowości Janki w gm. Horodło (pow. hrubieszowski).

Policjanci wstępnie ustalili, że 24-letnia kobieta kierująca Nissanem zauważyła, że w tym samym kierunku porusza się motorowerem młody mężczyzna bez kasku ochronnego. Dojeżdżając do niego, rozpoczęła manewr wyprzedzania. Nagle motorowerzysta nie sygnalizując zamiaru skrętu, zmienił zajmowany przez siebie pas, wjeżdżając bezpośrednio pod koła jej pojazdu.

16-letni mieszkaniec gminy Horodło w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarł. Jak informuje policja, nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us